Drifta komisija
30.01.2021

Izdota trešā autosporta krāsojamā grāmatiņa

Vaks

RallyEmotions un DriftEmotions komanda ir izdevusi jaunu krāsojamo grāmatu, kurā apvienotas trīs autosporta disciplīnas – drifts, rallijs un rallijkross.

Vaks

Krāsojamās bildes ir uzņemtas Baltijā notiekošajos autosporta pasākumos, ar pasaules un Baltijas labāko autosportistu piedalīšanos. Šī ir lieliska iespēja autosporta cienītajiem izkrāsot 32 unikālas sporta automasīnu bildes no dažādiem sacensību mirkļiem, kā arī, apmeklējot autosporta sacensības, iegūt sava iecienītākā sportista autogrāfu un paradīt viņam savu vīziju par sporta auto krāsojumu. 

Drift2

Krāsojamā grāmata ir piemērota gan jaunajiem autosporta faniem, gan pieaugušajiem, kuri brīžiem ir ne mazāk aizrautīgi krāsotāji. Krāsojot grāmatiņas kopā ar bērniem, būs iespēja nodot viņiem interesi par autosportu un, iespējams, ieinteresēt bērnus pievērsties autosportam.Šī grāmatiņa lieliski noderēs gan kā dāvana autosporta fanam, gan arī paša priekam.

Rally3

RallyEmotions / DriftEmotions ir fotogrāfu, videooperatoru un autosporta entuazistu apvienība, kuri atspoguļo sacensību mirkļus fotogrāfijās un video. Mūsu moto ir – Ātrums un emocijas, ko ļoti labi var redzēt radītajos attēlos un video.

Rally5

Krāsojamās grāmatiņas var iegādāties piesakoties uz e-pastiem info@rallyemotions.lv, info@driftemotions.lv vai interneta veikalā www.awsome.lv/books , kā arī grāmatnīcās.
Vienas grāmatiņas cena 5EUR.

Rx

Foto: Rallyemotions / Driftemotions 

Informāciju sagatavoja:

Aigars Laurinovičs