Rallija komisija
19.10.2022

Ivars Vasaraudzis svin savu 50. dzimšanas dienu

2022 10 19 F4 Ivars Vasaraudzis ©raimonds Volonts

Latvijas autorallija sabiedrība šodien atzīmē viena no visu laiku labākā Latvijas rallija pilota un Latvijas Sporta meistara rallijā Ivara Vasaraudža 50. dzimšanas dienu. Novērtējot pilota panākumus un ieguldījumu Latvijas rallija atpazīstamības veicināšanā, emocionālā pasākumā “Skandi Motors” telpās Ivaram Vasaraudzim šodien tika pasniegta Latvijas autorallija sabiedrības kopīgi sarīkota dāvana – dalība 30. oktobrī paredzētajā “Rallijsprints Latvija” ar sacensībām sagatavotu “Škoda Fabia R5 Proto” automašīnu.

2022 10 19 F4 Ivars Vasaraudzis ©raimonds Volonts
Ivars Vasaraudzis, Foto: Raimonds Volonts

Ivars Vasaraudzis savu rallija pilota karjeru iesāka pirms 25 gadiem, kad kā “nulles” ekipāža startēja tieši “Rallijs Latvija” Mežaparkā sarīkotajos ātrumposmos, jau savā pirmajā rallijā spējot uzrādīt absolūti ātrākos rezultātus. Kopš tās dienas, Vasaraudzis sešas reizes kļuvis par Latvijas čempionu rallijā, bet vēl divas – par Latvijas kausa ieguvēju rallijā. Atgādināsim, ka Ivars Vasaraudzis ir viens no retajiem Latvijas rallija pilotiem, kurš sacensībās piedalījies ar augstākās klases sporta tehniku – viņa rīcībā bijusi “Mitsubishi Lancer WRC” automašīna, ar kuru pilots startējis kopumā 20 rallijos, no kuriem 15 arī izcīnīta uzvaru.

Atzīmējot zīmīgo jubileju un rallija karjeras sasniegumus, Ivars Vasaraudzis “Rallijsprints Latvija” ātrumposmos startēs ar trim stūrmaņiem – saviem ilggadējiem partneriem Valdi un Pēteri Spredzi, kā arī savu labu draugu un bijušo Latvijas hokeja valstsvienības spēlētāju Oskaru Bārtuli.

“Dzimšanas dienā atnākt uz darbu un saņemt šādu jaudīgu pārsteigumu – Latvijas rallija draugi, Jums izdevās mani “iedzīt šokā”! Lai gan kopš šī “pārsteiguma” nu jau pagājušas pāris stundas, joprojām staigāju tādā vieglā emocionālā reibonī. Vēlreiz, vārdos neaprakstāms paldies Jums visiem par šo jaudīgo dāvanu un satraukuma pilnajām dienām, gaidot nākamās nedēļas sacensības. Būs ko izmantot,” pacilāti runā šīsdienas jubilārs Ivars Vasaraudzis.

“Pirms kāda laika ieskatoties kalendārā, tapa skaidrs, ka šādu jubileju nevaru atstāt bez ievērības.  Liels paldies Latvijas autorallija sabiedrībai, ar kuru kopā izdevās Ivaram Vasaraudzim sarūpēt tik grandiozu dāvanu. Un redzot rallija pilota emocijas dāvanas pasniegšanas brīdī – varu teikt, ka trāpījām tieši desmitniekā! Bet vēl lielāks paldies šīsdienas jubilāram Ivaram, par viņa demonstrēto sniegumu rallijos un tām atmiņām, kas sagādātas rallija sekotājiem, kuri ātrumposmos ar aizrautību vērojuši viņa auto vadīšanas prasmes. Daudz laimes dzimšanas dienā, Ivar!” tā “Rally Latvia” direktors Jānis Krastiņš.

Plašāka informācija par “Rallijsprints Latvija” atrodama interneta vietnē https://www.rallijs.eu/ un kausa izcīņas sociālo tīklu kontos Facebook /rallijs.eu un Instagram @rallijs.eu, kā arī “Rallijsprints Latvija” sociālo tīklu kontā Facebook /RallijsprintsLatvija.

2022. gada LAF Rallijsprinta kausa izcīņas sezonas noslēdzošo ceturto posmu “Rallijsprints Latvija” rīko “Rally Latvia” sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju.

“Rallijsprints Latvija” 2022 norises grafiks:

              SS1          10.40         7,77 km           Sports Racing Technologies 1

              SS2          10.52          7,77 km           Sports Racing Technologies 2

              Servisa parks (Biķernieku trase)

              SS3          11.42           7,77 km           Biķernieku Trase 1

              SS4         11.54          7,77 km           Biķernieku Trase 2

              Servisa parks (Biķernieku trase)

              SS5          12.57          8,00 km          Green Motors – Škoda 1

              SS6         13.08         8,00 km          Green Motors – Škoda 2

              Servisa parks (Biķernieku trase)

              SS7          13.58          14,67 km        www.buy-solutions.com – Power Stage

###

Plašāka informācija: Jānis Unbedahts, RA EVENTS, +371 26557801, janis@raevents.lv