Drifta komisija
30.05.2024

Grandiozais dragreisa ātruma festivāls atgriežas Ventspilī

2024 Drag

Ventspils lidostas teritorijā 3.-4. augustā pilsētas svētku ietvaros pulcēsies jaudīgākās dragreisa automašīnas no Baltijas un Eiropas. Pasākuma ietvaros norisināsies oficiālas dragreisa sacensības, dažādi šovi un ekskluzīvu automašīnu izstāde. Organizatori informē, ka dalībnieku parkā ikvienam būs iespēja apskatīt profesionālus dragreisa auto – dragsterus, kam jauda ir virs 1500 zirgspēkiem!

2024 Drag 1

“Pirmo reizi festivāla ietvaros norisināsies trīs pasākumi – ātruma festivāls, Baltijas kausa ieskaite un Lietuvas dragreisa čempionāta posms. Tas ir īsts izaicinājums mums kā organizatoriem, bet aktīvi ar komandu strādājam, lai nodrošinātu festivālu, kas ir pielīdzināms Eiropas līmenim. Būsim parūpējušies par vērienīgiem šoviem paralēli sacensībām, arī par mazākajiem pasākuma apmeklētājiem būsim parūpējušies ar dažādām izklaides iespējām,” komentē pasākuma organizatore Jolanta Lāce.

Organizatori aicina sekot sociālajos tīklos, lai laicīgi iegādātos ieejas biļetes, jo vietu skaits būs ierobežots. ‘’Šogad Ventspilī ieradīsies vēl neredzētas Latvijā automašīnas, kurām ir jauda pat 1700 zirgspēki. Katram apmeklētājam būs iespēja dalībnieku parkā aplūkot šīs automašīnas un satikt sportistus. Šobrīd savu dalību sacensībās pieteikuši dalībnieki no Vācijas, Zviedrijas un Anglijas, tādēļ garantējam – festivāls būs grandiozs,” par iespaidīgo dalībnieku sastāvu stāsta organizatore.

 

Foto: Publicitātes foto

Informāciju sagatavoja: Jolanta Lāce