Pēc divu gadu dīkstāves FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dubultposma norises laikā Biķernieku trasē atkal izbrauks Rallycross TaxiFerratum World RX of Rīga-Latvia apmeklētājiem šogad būs iespēja sēsties īsta sporta auto blakussēdētāja krēslā, lai ar pieredzējuša rallija pilota vadītu sporta auto izbrauktu pa Biķernieku rallijkrosa apli veiktu atmiņām un adrenalīna piepildītus divus apļus.

2022 08 26 F1 Rallycross Taxi ©mvfoto

3. septembrī plānotos izbraucienus pa rallijkrosa trasi veiks pieredzes bagātie rallija piloti – Latvijas rallija čempionāta dalībnieks Elviss Hermanis, kura rīcībā būs Sports Racing Technologies sagatavota Škoda Fabia Proto automašīna, kā arī zinošais rallija treneris Māris Neikšāns, kurš braucienus veiks ar Neiksans Rallysport uzbūvēto Fiesta NRC EVO2 Proto automašīnu.

Katrs brauciens ilgs divus apļus – startējot no rallijkrosa starta līnijas, pa reizei tiks veikts rallijkrosa trases pamataplis un Joker aplis. Rallycross Taxi izbraucieni paredzēti sestdien, 3. septembrī, un notiks pēc visu Ferratum World RX of Rīga-Latvia paredzēto oficiālo braucienu un citu pasākumu norises. Paredzams, ka pirmais izbrauciens notiks ap plkst. 18.30.

“Jau iepriekšējos gados novērojām, ka mūsu sacensību apmeklētāji ar lielu prieku izvēlas sēsties blakussēdētāja krēslā un doties trasē, lai paši gūtu sajūtas, kādas gūst rallijkrosa piloti, braucot pa Biķernieku rallijkrosa trasi! Jāsaka gan, ka divus gadus Rallycross Taxi bija spiests palikt garāžā, bet tieši blakussēdētāju saviļņojošās emocijas un pozitīvā atgriezeniskā saite deva mums motivāciju atgriezt šo aktivitāti sacensību norises grafikā,” tā RA Eventsdirektors Raimonds Strokšs.

PilotsAutoCena
Elviss HermanisŠkoda Fabia Proto295,- eiro
Māris NeikšānsFiesta NRC EVO2 Proto295,- eiro

Plašākai informācijai un braucienu rezervācijai lūdzam sazināties rakstot uz e-pastu info@raevents.lv, vai zvanot pa tālruni +371 20660722.

Informācija par FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dubultposma Ferratum World RX of Rīga-Latvia norisi Latvijā, Rīgā esošajā Biķernieku trasē pieejama sociālajos tīklos TwitterFacebookInstagram.

Ferratum World RX of Rīga-Latvia ieejas biļetes iespējams iegādāties ŠEIT.

Plašāka informācija: 

Jānis Unbedahts, RA EVENTS, +371 26557801, janis@raevents.lv