Krosa komisija
01.09.2022

Ferratum World RX of Rīga-Latvia izšķirošie finālbraucieni skatāmi TV6 ēterā

Screenshot 2022 09 01 At 11.51.54

Šajā nedēļas nogalē notiekošā FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dubultposma Ferratum World RX of Rīga-Latvia izšķirošos notikumus būs iespējams vērot arī pie TV ekrāniem – tiešraides translācijas 3. un 4. septembrī no Biķernieku trases nodrošinās TV6.

2022 09 01 F1 Ferratum World Rx Of Rīga Latvia 2022 ©red Bull Content Pool
Foto: Red Bull Content Pool

Atgādināsim, ka Ferratum World RX of Rīga-Latvia ir World RX dubultposms, tādēļ pasaules čempionāta izšķirošie finālbraucieni norisināsies abās sacensību dienās. Sestdien skatītājiem būs iespēja sekot līdzi, kā tiek noskaidrots pasaules čempionāta jaunās elektrificētās ēras otrā posma uzvarētājs. Tikmēr svētdien, līdzās sāncensībai par trešā posma uzvarētāju, skatītāji varēs vērot arī FIA RX2e elektroauto čempionāta finālbraucienu.

Abās sacensību dienās, 3. un 4. septembrī, stundu ilgās tiešraides translācijas TV6 kanālā būs vērojamas no plkst. 17.00.

Apzinoties, ka ne visi spēs ierasties Biķernieku trasē, lai klātienē vērotu burvīgos rallijkrosa svētkus, man ir patiess prieks, ka mūsu ilggadējais sadarbības partneris TV6 radis iespēju nodrošināt tiešraides translācijas no World RX Rīgas sacensībām – turpinot paplašināt savu autosporta translāciju skaitu, kurā jau kopš 2013. gada atrodamas arī FIA Eiropas rallija čempionāta pārraides. Ņemot vērā, ka pie mums norisināsies dubultposms, arī skatītājiem pārraižu matemātika būs gaužām vienkārša – divreiz ilgāks raidlaiks, un divreiz vairāk intrigām bagāto un neprognozējamo Ferratum World RX of Rīga-Latvia izšķirošo finālbraucienu,” stāsta RA Events direktors Raimonds Strokšs.

Informācija par FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dubultposma Ferratum World RX of Rīga-Latvia norisi Latvijā, Rīgā esošajā Biķernieku trasē pieejama sociālajos tīklos TwitterFacebookInstagram.

Ferratum World RX of Rīga-Latvia ieejas biļetes iespējams iegādāties ŠEIT.

Plašāka informācija: 

Jānis Unbedahts, RA EVENTS, +371 26557801, janis@raevents.lv