Drifta komisija
17.05.2023

Augusta sākumā Ventspilī notiks Latvijas dragreisa festivāls

14249814 954809877963853 2840989929189133581 O

Pēc vairāku gadu pārtraukuma 5. un 6.augustā, Ventspils pilsētas svētku ietvaros, dragreiss atkal iekaros Ventspili. Adrenalīns virmos Ventspils lidostas teritorijā, kur jaudīgākās automašīnas pulcēsies vienuviet!

Druka

“Dragreiss un tā dalībnieki šogad sevi lieliski parādīs Ventspils lidostā pilsētas svētku ietvaros. Šis pasākums, Latvijas dragreisa sezonas ietvaros, būs vērienīgākais un skatītājiem interesantākais. Būsim parūpējušies par to, lai ikvienam pasākuma un Ventspils pilsētas svētku apmeklētājam būtu interesanti vērot šīs sacensības. Pasākumā klātienē būs vērojamas Latvijas, Lietuvas ,Polijas un Zviedrijas jaudīgākās automašīnas šajā disciplīnā- tādēļ varam garantēt- Ventspilī motori rūks vēl nebijušos toņos!” tā komentē pasākuma organizatore Jolanta Lāce.

Pasākuma organizatori ir arī aicina standarta auto īpašniekus piedalīties sacensībās standarta auto klasēs, mudinot par drošu braukšanu trasē nevis ielās.

“Pasākuma ietvaros norisināsies iespaidīgākais šogad auto klubu un dažādu auto sporta disciplīnu saiets. Aicinām ikvienu auto klubu īpašnieku sazināties ar mums un piedalīties auto izstādē, jo būs sarūpēts iespaidīgs balvu fonds no mūsu sadarbības partneriem,” informē sacensību un auto izstādes direktore Elīna Saliņa.

Pirmajā dienā būs kvalifikācijas braucieni un dažādi šovi un auto klubu izstādes. Otrā diena iesāksies ar finālu braucieniem un noslēgsies ar jaudīgāko auto īpašnieku apbalvošanu.

Biļešu tirdzniecība: www.aula.lv, vairāk info Facebook: Latvijas Dragreiss.

 

Informāciju sagatavoja: Jolanta Lāce