Standarta automobiļu komisija
11.06.2021

Atvērta reģistrācija šīs sezonas pirmajam minirallija posmam “Gulbis”

1

Pēc ilgas neziņas un bažām par noteiktajiem ierobežojumiem un drošības pasākumiem, beidzot esam gatavi uzsākt 2021. gada miniralliju sezonu. Šodien, 10. jūnijā, tiek atvērta dalībnieku reģistrācija. Tāpat kā aizvadītajā sezonā, arī šogad dalībniekiem ir iespēja pieteikties komandu ieskaitē.

1

Pirmais šīs sezonas posms norisināsies jau pēc mēneša – 10. jūlijā Gulbenes novada ceļos. Kopumā dalībnieki sacensību dienā aizvadīs sešus ātrumposmus, kuri visi būs grants seguma. Kopējais ātrumposmu garums ir 24,2 km un garākais ātrumsposms būs 4,3 km garš.

Reģistrācija minirallija posmam “Gulbis” ir atvērta un dalību iespējams reģistrēt līdz 2. jūlija pulksten 18.00. Plašāka informācija par dalības reģistrāciju un sacensību nolikums atrodams www.minirallijs.lv

“Aktīvi gatavojamies sezonas sākumam un darīsim visu, lai dalībnieki pozitīvi iesāktu sezonu, jo šoreiz diemžēl sezonas sākums ir sācies daudz vēlāk kā plānots, bet mums ir prieks, ka tas notiek! Saprotam sportistu vēlmi pēc sacensībām, tāpēc šoreiz jāieliek divtik liela enerģija, lai visu sagatavotu pēc noteiktajām prasībām un regulējumiem, jo arī pandēmijas situācija ir pamainījusi organizatorisko darbību,” komentē minirallija “Gulbis” organizators Jānis Sniedzāns.

2 2

Jāpiemin, ka pērn tieši minirallija posmā “Gulbis” īpaši aktīvi bija bagiji, kuri izpelnījās lielu uzmanību. Arī šogad paredzams, ka uz starta redzēsim bagiju klases dalībniekus.

Minirallijs ir amatieru autosporta disciplīna, kurā savus spēkus var izmēģināt ikviens interesents – tā ir iespēja iejusties rallija ekipāžas lomā ar savu ikdienas automašīnu.

2020. gada sezonā tika ieviests jaunums – komandu ieskaite, kura guva lielu atsaucību dalībnieku vidū, tika pieteiktas 10 komandas. Komandas sastāvā esošās ekipāžas cīnās par punktiem arī komandu ieskaitē, sezonas kopvērtējumā tiek apbalvotas trīs labākās komandas. Komandu ieskaite tiek turpināta arī 2021. gada sezonā, katrā iespējams pieteikt trīs ekipāžas un dalībnieki jau tagad var pietiek savu komandu.

2 1

Sacensību kalendārs 2021. gada sezonai:

1. posms / 10.07.2021. / “Gulbis”, Gulbenes novads

2. posms / 31.07.2021. / “Amata”, Gulbenes novads

3. posms / 28.08.2021. / “Ropaži”, Ropažu novads

4. posms / 25.09.2021 / “Karosta”, Liepāja 

5. posms / 16.10.2021 / “Latvija”, Biķernieku trase, Rīga

6. posms* / 13.11.2021 / “Biķernieki”, Biķernieku trase, Rīga

*Minirallija Baltijas kausa posms – nav iekļauts minirallija kausa kopvērtējumā

Visa aktuālā informācija un reportāžas no minirallijas posmiem tiks publicēta oficiālajos informācijas kanālos: mājaslapā www.minirallijs.lv, kā arī sociālajos tīklos: Facebook.com/minirallijs un Instagram.com/minirallijs.

Aicinām visus sacensību dalībniekus būt atbildīgiem, sekot līdzi un ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus!

Informāciju sagatavoja:

Krista Andersone

LAF SAK preses sekretāre

Tālr.:20233741; E-pasts:kristaandeersonee@gmail.com