Rallija komisija
14.02.2024

Apbalvoti 2023. gada sporta izcilnieki Cēsu novadā, rallijs “Cēsis” – gada sporta pasākums iedzīvotāju balsojumā

Balvu Pasniegšana 1

Piektdien, 9.februārī, koncertzālē “Cēsis” aizvadīta apbalvošanas ceremonija “Cēsu novada Sporta laureāts 2023”. Dažādām ar sportu saistītām nominācijām tika pieteikti vairāk nekā 80 pretendenti, kurus vērtēja gan žūrija, gan iedzīvotāji. Rallijs “Cēsis” ieguva atzinības rakstu kā populārākais sporta pasākums 2023. gadā iedzīvotāju balsojumā.

Balvu Pasniegšana 2

Balvu komandas vārdā saņēma Māris Millers, rallija “Cēsis” rīkotājs: “Mums ir liels gandarījums, ka jau otro gadu pēc kārtas rallijs “Cēsis” iegūst balvu iedzīvotāju balsojumā kā populārākais sporta notikums. Rallija norisē iesaistās vairāk nekā 300 cilvēki, lai priecētu autosporta fanus un sasniegtu šo mērķi. Vēlamies pateikties visiem, kuri ir kopā ar mums – sponsoriem, brīvprātīgajiem, tiesnešiem un visiem citiem, kuri šo pasākumu padara par īstiem sporta svētkiem, paldies!”

Rallijs “Cēsis” ir viens no sešiem Latvijas Rallija čempionāta posmiem 2024. gada sezonā, pasākums norisināsies 9. un 10. augustā Cēsu pilsētā un novada ceļos. Vairāk par autosporta notikumu iespējams uzzināt rallija sociālo tīklu profilos facebook Rallijs Cēsis un instagram @rallycesis.

Rallijs Cēsis 2023

2023. gadā rallijs norisinājās divas dienas, 75 ekipāžas aizvadīja astoņus ātrumposmus. Rallijā uzvaru izcīnīja norvēģu ekipāža Karls Peders Nordstrands/Jorns Norums Listerūds. Otro vietu ieņēma latvieši Emīls Blūms/Didzis Eglītis, bet trešo igauņi Timmu Korge/Arro Vahtra.

 

Foto: Apbalvošana / Kate Tiliņa; Rallijs Cēsis 2023 / Raimonds Volonts

Informāciju sagatavoja: Zane Lielkāja-Gerika