Standarta automobiļu komisija
28.05.2024

8. jūnijā minirallija sezona tiks atklāta ar sacensībām “Gulbis”, pieteikšanās līdz šai piektdienai

2024 Gulbis

Vēl tikai līdz piektdienai, 31. maijam, ir iespējams pieteikties dalībai minirallijā “Gulbis”. 8. jūnijā tiks dots starts šīs sezonas pirmajām “ERST Finance” minirallija sacensībām, un šobrīd Gulbenes puses ātrumposmos plāno doties jau vairāk nekā 70 ekipāžas.

2024 Gulbis 1

Minirallija centra Kļavu ielā 30, Gulbenē, sacensību dalībnieki 8. jūnijā tiks gaidīti jau no agra rīta. Pēc administratīvās un tehniskās pārbaudes un maršruta dokumentu saņemšanas, sportisti iepazīsies ar trasi, lai pusdienlaikā dotos cīņā par sekundēm sešos ātrumposmos. Ātrākie un veiksmīgākie “Gulbja” dalībnieki uzvaru svinēs tās pašas dienas vakarā Gulbenes centrālajā skvērā.

Kuplākais braucēju skaits šobrīd ir pieteicies startam 2WD Rookie ieskaitē – šīs ekipāžas startēs ar vientilta piedziņas automašīnām un lielai daļai no viņiem tieši “Gulbis” būs pašas pirmās minirallija sacensības.

Savukārt jauniešus no 18 līdz 23 gadiem bez iepriekšējas pieredzes gaida šī gada minirallija sezonas jaunums – Studentu klase, kur par konkurenci priecāsies šobrīd trīs pieteikušās ekipāžas. Jāpiemin, ka šajā klasē, lai padarītu pirmos soļus autosportā tās pārstāvjiem pieejamākus, ir samazināta dalības maksa. Tāpat ekipāžas var pieteikt savas komandas cīņai komandu vērtējumā.

2024 Gulbis 2

Pieteikšanās minirallijam “Gulbis 2024” notiek interneta vietnē www.minirallijs.lv/, šeit var atrast arī jau pieteikušos dalībnieku sarakstu, kā arī visus sacensību dokumentus. Sacensības “Gulbis” organizē Gulbenes Auto-moto sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldību un  LAF Standarta automobiļu komisiju.

Miniralliju “Gulbis” atbalsta: ERST Finance,  “Avoti”, “Ramirent”, SIA “Kopa”, SIA “Ravita 27”, “SDK”, “Sendija”, z/s “Aizpurieši”, “Grantiņi 1”, “Ķelmēni”, informatīvo atbalstu nodrošinās Radio TEV, “Dzirkstele” un 4rati.lv.

 

Foto: 4rati.lv

Informāciju sagatavoja: Dace Janova, minirallija “Gulbis 2024” preses sekretāre