Standarta automobiļu komisija
16.10.2024

16. novembrī notiks LAF Standarta Automobiļu komisijas biedru pilnsapulce un padomes vadītāja vēlēšanas

Laf Slider 2 2

LAF Standarta Automobiļu komisija (LAF SAK) izsludina biedru pilnsapulci šī gada 16. novembrī, kas notiks Biķernieku trases administrācijas ēkā un kuras laikā tiks ievēlēta jauna LAF SAK padome un padomes vadītājs. Pieteikumus uz padomes vadītāja amatu var iesniegt līdz 8. novembrim uz e-pastu eduards.kalve@gmail.com un laf@laf.lv, pieteikumā iesniedzot savu CV un prezentāciju ar savu piedāvāto programmu uz 4 gadiem.

Esošā LAF Standarta Automobiļu komisijas vadītāja Eduarda Kalves paziņojums:
“Kopš 2017. gada jeb pēdējos 7 gadus paralēli savai profesionālajai un ģimenes dzīvei, es vadu LAF Standarta Automobiļu komisiju. Šobrīd esmu sapratis, ka tas viss kopā priekš manis ir par daudz un no kaut kā ir laiks atteikties. Esmu pieņēmis lēmumu – atkāpties no LAF Standarta Automobiļu komisijas vadītāja pienākumu pildīšanas.
Mēs – LAF Standarta Automobiļu komisija – esam lieliski pastrādājuši šo gadu laikā, esam pamatīgi iegriezuši un par superzvaigni padarījuši nacionālo amatieru sportu – miniralliju. Par to patiess prieks.
Esam labi pastrādājuši ar autosprintiem, mums ir spēcīgs Latvijas kauss autosprintā seriāls pa vasaras sezonu un mums ir spēcīgi reģionālie ziemas kausi, kas nu jau atkal gaida savu uznācienu.
Šo gadu laikā esam legalizējuši pasākumus, kas iepriekš nebija nonākuši LAF Standarta Automobiļu komisijas redzes lokā, piemēram, grandiozais kalnā braukšanas pasākums Gaiziņā, kas pēdējā laikā pārdzimis jaunā veidolā Briežkalnā. Esam palīdzējuši uzlabot drošību trasēs, palīdzot ar padomiem trašu saimniekiem. Esam ieviesuši tehniskos noteikumus un standartus kādu iepriekš nebija!
Vēlos pateikt paldies visiem komisijas padomes locekļiem par darbu šo 7 gadu garumā, tas nav bijis viegli, esam diskutējuši un strīdējušies, bet tas viss ir bijis tā vērts, jo esam sasnieguši lieliskus rezultātus ar savu darbu, par ko man ir vislielākais prieks!
Kas notiks tālāk? Rīkosim LAF Standarta Automobiļu komisijas biedru kopsapulci, kuras ietvaros ievēlēsim jauno vadītāju un jauno padomi. Lai varētu kādu ievēlēt, mums vajag kandidātu vai vislabāk – vairākus kandidātus, kam deg acis un dreb rokas par to, ko gribas izdarīt, lai gāztu vēl lielākus kalnus!
Sāciet domāt savās kompānijās un draugu lokos, kas varētu būt jaunais vadītājs un sāciet arī viņam iesēt šo ideju – Tev jāiet vadīt LAF Standarta Automobiļu komisija! Es palīdzēšu iejusties un neliegšu savas zināšanas un pieredzi – ja man jautās. Paldies visiem par šo lielisko piedzīvojumu 7 gadu garumā!”

Balss tiesības pilnsapulcē ir:

  • Sportistiem ar LAF SAK 2024. gada licenci
  • Sporta disciplīnas sacensību organizatoru pārstāvjiem
  • Sporta komisijas Padomes locekļiem un LAF Prezidija locekļiem

Tiem, kas nevar ierasties, lūgums pilnvarot kādu pārstāvēt Jūs LAF Standarta Automobiļu komisijas biedru sapulcē – PILNVARA.

Dienas kārtība, 16. novembrī:
11:00 – 12:00 Dalībnieku reģistrācija
12:00 Sapulces atklāšana ar E. Kalves atskaiti par 2020-2024 gadiem
12:30 Standarta Automobiļu komisijas padomes vadītāja kandidātu uzstāšanās
13:00 Standarta Automobiļu komisijas padomes vadītāja un padomes vēlēšanas 2025-2028
13:15 Sapulces noslēgums