Jūlija beigās drifteri cīnīsies Biķerniekos par iespaidīgām naudas balvām sacensībās “Betsafe Drift King of Riga”

PUBLICĒTS: 13.07.2017 PLKST. 08:41

Jūlija beigās Biķernieku trasē noritēs šīs sezonas lielākās drifta sacensības Baltijā “Betsafe Drift King of Riga”. 28. un 29. jūlijā Rīgā viesosies Drift Masters GP čempionāts, kas ievērojams gan ar spēcīgu dalībnieku sastāvu, gan ar iespaidīgām naudas balvām.

Pirmajā reģistrācijas nedēļā sacensībām jau pieteikušies tādi grandi kā vairākkārtējais Eiropas čempions un šībrīža Formula Drift līderis Džeimss Dīns (Īrija) un Drift Masters GP čempions Pjotrs Viečeks (Polija), pat Spānijas drifta čempions Sančess, kā arī Latvijas spilgtākās zvaigznes – titulētākais latviešu drifteris Jānis Eglīte, Latvijas un Baltijas čempions Ingus Jēkabsons un Austrumeiropas čempions Ivo Cīrulis.

Par iespaidīgo 40 000 eiro lielo balvu fondu, ko piedāvā Drift Masters GP čempionāta īpašnieki, Biķernieku trasē sacentīsies vairāk kā 50 dalībnieki no 10 valstīm. Dalībnieku reģistrācija ir atvērta līdz 20.jūlijam, pēc 20.jūlija b us iespēja iepazīties ar pilnu dalībnieku sarakstu. Visus braucējus būs iespējams redzēt arī tradicionālajā un skatītāju iemīļotajā parādē – piektdienas, 28. jūlija, vakarā Rīgas ielas pieskandinās drifta spēkrati, kas no Biķerniekiem mēros ceļu līdz Rātslaukumam un atpakaļ.

Sestdienas sacensību dienā bez cīņām trasē būs iespējams vērot arī elpu aizraujošo Stuntfighters šovu ar Jāni Rozīti. Tāpat padomāts arī par īpašām atrakcijām bērniem un bērnu stūri, gan ar seju apzīmēšanu, ar atrakcijām no LGK, un burbuļu šovu, lai diena Biķerniekos būtu kā fantastiska izklaide visai ģimenei. Šoreiz arī mazliet mainīts sacensību formāts, kvalifikācijas braucieni notiks jau 09:00 no rīta, skatītājiem ieeja būs atvērta no 08:00, bet oficiālā sacensību atklāšana notiks 13:00, ar dalībnieku parādi, Stunfighters šovu, tad turpināsies 1,5 h gari tandēmu treniņi- kur braucēji trenēsies braukt tikai pāros, un tad oficiālās TOP32 cīņas. Pasākuma ilgs līdz 20:00. Pēc sacensībām oficiālais after party klubā Coyote Fly.

Jāatzīmē, ka bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja pasākumā ir bez maksas. Biļešu cena ieejai tribīnēs 15 eiro, savukārt dalībnieku parka biļete maksās 30 eiro. Pensionāriem ieejas maksa uz tribīnēm – vien 5 eiro.

Organizatori ir ļoti pagodināti, ka ir iespēja uzņemt Rīgā šāda līmeņa sacensības un dot iespēju braucējiem cīnīties par tādu naudas balvu fondu. Jūlija beigās mūs sagaida neaizmirstama nedēļas nogale, kas ieies Latvijas drifta vēsturē.

Sīkāka informācija par jaudīgajām Drift King of Riga sacensībām atrodama pasākuma mājas lapā – www.driftkingofriga.com.

Biļetes uz Drift King of Riga sacensībām ir pieejamas www.bilesuserviss.lv un Biļešu servisa kasēs.

Vairāk informācijai par sacensībām pieejama:
Facebook: Latvian Drift page
Twitter: Latvia drift
Draugiem.lv: Latvijas drifts

Instagram: latviadrift

Informāciju sagatavoja:

Elīne Berķe

LAF drifta darba grupas vadītāja

elineberke@inbox.lv

Latvijas autosporta aktualitātes
Augšā!