Krosa braucēji cīnīsies Latvijā, Eiropā un pasaulē

PUBLICĒTS: 26.05.2017 PLKST. 08:26

Šajā nedēļas nogalē Latvijas autokrosa un rallijkrosa braucēji cīnīsies nacionāla un starptautiska mēroga sacīkstēs – Vecpilī Latvijas autokrosa čempionāta otrais posms, Vācijā startēs Eiropas autokrosa čempionāts, Lielbritānijā kārtējais pasaules rallijkrosa čempionāta posms, bet Somijā ar latvieša Mārtiņa Lapiņa dalību startē RX Academy projekts. Lasīt visu »

Šonedēļ autokross Vecpilī, drifts trasē “333” un minirallijs “Gulbis”

PUBLICĒTS: 25.05.2017 PLKST. 14:30

Šajā nedēļas nogalē autosporta fanus priecēs pasākumi 3 Latvijas vietās – Latvijas čempionāta 2. posms autokrosā norisināsies Vecpils trasē, riepas kūpinās un par vietām uz goda pjedestāla cīnīsies Latvijas drifta kausa braucēji Street un ProAM klasēs Ropažu novada trasē “333” un leģendārais minirallijs “Gulbis” – kā ierasts – pulcēs braucējus un skatītājus Gulbenes novadā. Lasīt visu »

Baltijas autošosejas čempionāta sezona turpināsies Igaunijā

PUBLICĒTS: 25.05.2017 PLKST. 12:56

Vienā no Ziemeļeiropas modernākajām autošosejas trasēm – auto24ring – Pērnavā, Igaunijā, nedēļas nogalē no 27. līdz 28. maijam notiks Baltijas autošosejas čempionāta otrais posms. Sacensībās piedalīsies Baltijas un Latvijas čempionāta, vēsturisko automašīnu seriāla „Dzintara aplis” un Baltijas izturības čempionāta dalībnieki. Lasīt visu »

Atstāt ierakstu Lidenhilas vēstures grāmatā

PUBLICĒTS: 25.05.2017 PLKST. 12:46

Jēkabpils, Latvija
25/05/2017

1967. gadā Lidenhilas trasē norisinājās pirmās rallijkrosa sacensības, aizsākot jaunu autosporta novirzienu. Šajā nedēļas nogalē, 50 gadus pēc vēsturiskā mirkļa, rallijkrosa šūpulī pēdējo reizi norisināsies FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posms – jau nākamgad Lielbritānijas sacensības sarīkos jaunuzbūvētā trasē leģendārās Silverstonas kompleksā. Lasīt visu »

Kartinga komisijas padomes kārtējā sēde, darba kārtība

PUBLICĒTS: 25.05.2017 PLKST. 10:20

Kartinga komisija ziņo, ka plāno tikties Latvijas Automobiļu federācijas telpās uz kārtējo sēdi 30.maijā. Sadaļā “Kartings”, “Pamatdokumenti, lēmumi” – publicēta plānotā darba kārtība. Jautājumus un ierosinājumus izskatīšanai esiet laipni aicināti iesūtīt komisijas priekšsēdētājam Valdim Brutānam uz epastu: prokart@prokart.lv .

Māliņam daudzsološs starts CIK-FIA Akadēmijas sacensībās Beļģijā

PUBLICĒTS: 23.05.2017 PLKST. 09:51

Pagājušajā nedēļā, no 12.05. – 15.05. Beļģijā, Genkā norisinājās Starptautiskās Automobiļu federācijas Kartinga komisijas (CIK-FIA) Kartinga Akadēmijas 1.posms (sportisti vecumā no 12 līdz 15 gadiem). Latvijas Automobiļu federācija uz šīm prestižajām sacensībām šogad izlēma sūtīt talantīgo un ātro braucēju Gustavu Māliņu. Gustavs uzrādīja ļoti labus rezultātus treniņos, kvalifikācijas braucienos un arī hītos, taču dažas kļūdas kopsummā liedza iekļūt finālā. Gustavs šajās sacensībās bija vienīgais Latvijas pārstāvis, savukārt Baltiju, neskaitot Gustavu, sacensībās vēl pārstāvēja braucējs no Igaunijas, kurš palika vienu punktu aiz Gustava. Lasīt visu »

Latvijas Rallijkrosa kausā pa vienai uzvarai Igaunijai un Lietuvai – Latvijai divas

PUBLICĒTS: 22.05.2017 PLKST. 12:25

Spraigs un emocijām bagāts izvērtās Latvijas Rallijkrosa kausa 1.posms, kas norisinājās Biķernieku trasē. Uzvarētāji tika noskaidroti četrās klasēs – Lada RX, Super 1600, Touring un Open klasē. Dienas noslēgumā uz pjedestāla kāpa visu Baltijas valstu pārstāvji – lietuviešiem un igauņiem pa vienai pirmajai vietai, Latvijas braucējiem – divas! Lasīt visu »

Miniatūrs 0,74′ pārsvars “Rally Talsi” finišā uzvaru nodrošina Grjazinam, Čempionu Kauss – Rovanperem

PUBLICĒTS: 22.05.2017 PLKST. 09:34

Ar deviņiem ļoti spraigiem ātrumposmiem rallija pēdējā dienā, noslēdzies Latvijas un Lietuvas rallija čempionāta posms Rally Talsi. Arī otrajā rallija dienā turpinājās tikpat cieša spēkošanās starp divām ātrākajām Rally Talsi ekipāžām – Kalle Rovanpere / Risto Pietileinens un Nikolajs Grjazins / Jaroslavs Fedorovs, abas startē ar Škoda Fabia R5. Lasīt visu »

Noslēdzies kartinga sezonas 2. posms

PUBLICĒTS: 22.05.2017 PLKST. 09:24

20.maijā, aizvadīta spraigu, karstu un gara sacensību dienu Sporta Kompleksā „333”. Atklāšanas parādē, ar motivējošu uzrunu, braucējus sveica sacensību direktors Valdis Brutāns, trases pārstāvis un autobraucējs Haralds Šlegelmilhs un viens no šī brīža skaļākajiem vārdiem Latvijas autosportā – Reinis Nitišs. Lasīt visu »

Arī rallijsprinta dalībnieki gatavojas “Rally Talsi”

PUBLICĒTS: 19.05.2017 PLKST. 09:29

Šīs nedēļas nogalē gaidāmajās autosacīkstēs “Rally Talsi” startēs ne vien rallija, bet arī rallijsprinta ekipāžas, kas gatavojas aizvadīt Latvijas čempionāta trešo posmu. Sezona līdz ar to pēc šīm sacīkstēm būs jau vidū. Lasīt visu »

Augšā!