Drifta zvaigznes sacentīsies šajā nedēļas nogalē Biķernieku trasē

PUBLICĒTS: 25.07.2017 PLKST. 09:48

Nedēļas nogalē, 28.-29.jūlijā, Biķernieku trasē notiks šī gada lielākās drifta sacensības Baltijā, “Drift Masters Grand Prix Betsafe King of Riga”. Organizatori oficiāli izziņojuši dalībnieku sastāvu, kas ir viens no labākajiem, kāds jebkad bijis Biķerniekos. Sagaidāms 61 dalībnieks no 16 valstīm – būs pārstāvēta Slovākija, Dānija, Īrija, Rumānija, UK, Austrālija, Spānija, Zviedrija, Lietuva, Norvēģija, Igaunija, Somija, Polija, Vācija, Čehija un, protams – Latvija. Lasīt visu »

Nedēļas nogale nesusi lieliskus rezultātus latviešu autosportistiem ārzemēs

PUBLICĒTS: 24.07.2017 PLKST. 10:33

Ar fantastiskām uzvarām priecēja Ervins Grencis un Justs Grencis startējot Eiropas autokrosa posmā Francijā, divkārtējais Latvijas drifta čempions Jānis Eglīte parūpējās par savu līdzjutēju gavilēm uzvarot prestižo Drift GP posmu Zviedrijā. NEZ Rallijkrosa čempionāta otrajā posmā Lietuvā, Vilkiču trasē Super 1600 klasē Edijs Ošs guva otro vietu, Roberts Vītols 3.vietā un 2000 klasē vēl vienu trešo vietu Latvijai ieguva Māris Druva.  Savukārt vienīgā latviešu ekipāža, kas piedalījās Lietuvā, kūrortpilsētā Palangā notikušajās autošosejas izturības sacensībās „Eneos 1006 km powered by Hankook” D2 klasē izcīnīja 2.vietu (komandas piloti: Artūrs Batraks, Vilnis Batraks un Konstantīns Calko). Lasīt visu »

LAF Folkreisa Vasaras kauss un LAF Krosa komisijas kausa posms Vecpilī

PUBLICĒTS: 24.07.2017 PLKST. 10:30

Sestdien Vecpils autotrasē aizvadītajā LAF Folkreisa Vasaras kausa posmā uzvaru īpaši dramatiskā cīņā sasniedza Viesturs Plētiens. Viņš kļuvis par devīto uzvarētāju pēdējās deviņās Latvijas folkreisa sacīkstēs. LAF Krosa komisijas kausā uzvaru sasniedza Jānis Veģeris, ievērojami palielinot pārsvaru pār sekotājiem kopvērtējumā. Lasīt visu »

Kalle Rovanpere uzvar atkal, aizstāv savu rallija “Latvija” uzvarētāja godu

PUBLICĒTS: 24.07.2017 PLKST. 08:19

Svētdien ar pieciem ātrumposmiem Jūrmalā, Tukuma apkārtnē un Biķernieku trasē noslēdzās Latvijas rallija čempionāta posms Rallijs Latvija, kura izskaņā par uzvarētāju, otro gadu pēc kārtas, kļuva jaunais somu rallija talants Kalle Rovanpere. Otrajā vietā ierindojās Jāņa Vorobjova, bet trešajā – Jāņa Berķa ekipāža. Lasīt visu »

Rallija “Latvija” pilsētas ātrumposmi notiks Jūrmalā

PUBLICĒTS: 21.07.2017 PLKST. 10:19

Jau šajā nedēļas nogalē, 22. un 23. jūlijā, norisināsies Latvijas rallija čempionāta posms Rallijs Latvija, kas arī šogad saglabājis savu atšķirības zīmi starp citiem čempionāta posmiem – astoņi no divpadsmit ātrumposmiem notiks pa asfalta seguma ceļiem Jūrmalā (Ķemeros un Kauguros), kā arī valsts galvaspilsētā esošajā Biķernieku trasē. Lasīt visu »

Folkreiss/Autokross: Kross ar ieskaiti, folkreisā cīņa par ceturto uzvaru

PUBLICĒTS: 21.07.2017 PLKST. 10:15

Sestdien Vecpilī – kārtējais LAF folkreisa un autokrosa kausa posms. Folkreisa braucējiem jānoskaidro,vai turpināsies pirmo uzvaru sērija. Savukārt krosā pēdējā dienā tomēr sapulcējas dalībnieku kvorums. Lasīt visu »

Par rallija supersprinta “Latvija” atcelšanu

PUBLICĒTS: 20.07.2017 PLKST. 10:49

“Jaunatnes Autosporta Klubs” paziņo, ka pieteikto dalībnieku skaits uz 19.07.17.,plkst.17.00,nenodrošina Latvijas čempionāta kritērijus un sacensību budžetu, lai pasākums varētu notikt. Sacensības Rallija SuperSprintā 22.jūlijā.2017.g. “Latvija”, Ķemeros nenotiks. Lasīt visu »

Rallijsprinta “Viekšniai” nolikums

PUBLICĒTS: 19.07.2017 PLKST. 11:46

LAF Standartautomobiļu komisija (SAK) un Lietuvas Automobiļu Federācija informē par Latvijas čempionāta un kausa izcīņas 5.posma norisi rallijsprintā “Viekšniai 2017”. Sacensības ir saskaņotas ar LAF SAK, nolikums ir pieejams šeit: “Rally sprint Viekšniai 2017” supplementary regulations.

NEZ rallijkross un kroskarti „333” trasē, kartinga čempionāts Kandavā, drifta kausa posms Igaunijā un latviešu starti ārzemēs

PUBLICĒTS: 17.07.2017 PLKST. 10:02

Nedēļas nogale lutināja gan ar lieliskiem laika apstākļiem, gan arī ar daudzveidīgiem un aizraujošiem autosporta pasākumiem. Latvijā aizvadīts NEZ rallijkrosa un kroskartu čempionāta posms Ropažu novada trasē „333” – turpat arī Latvijas kausa ieskaite rallijkrosā. Kartinga braucēji pulcējās Latvijas čempionāta posmam Kandavas trasē, savukārt drifta kausa Street un ProAM ieskaites braucēji devās aizvadīt posmu uz „Laitse Rally park” Igaunijā. Lasīt visu »

Atcelts minirallija posms “Rīga”

PUBLICĒTS: 14.07.2017 PLKST. 14:18

LAF SAK saņēmusi iesniegumu no biedrības “Auto motoru sports” valdes priekšsēdētāja Eduarda Kalves par to, ka biedrība atsakās no minirallija “Rīga” rīkošanas (paredzētais norises datums 14.oktobris), jo nevar saskaņot pasākuma norisi teritorijās, kurās minirallijs bija iecerēts. Līdz ar to LAF SAK paziņo, ka šis posms tiek atcelts.

Tātad, saskaņā ar kalendāru, minirallija sezonu noslēdzošais posms notiks 2.septembrī Karostā (Liepāja).

Augšā!