Youngtimer Rally

Youngtimer Rally

Youngtimer Rally kopš 2018.gada rīko pasākumus sadarbībā ar LAF Standarta automobiļu komisiju.

Latvijas Antīko automobiļu klubs dibināts 1972. gadā ar mērķi popularizēt automobiļu, motociklu un velosipēdu vēsturi, apvienot seno spēkratu kolekcionārus un restauratorus. Šodien klubā jau ir gandrīz 250 biedri un četras kluba apakšsekcijas – no kurām viena ir Youngtimer Rally.

Youngtimer Rally, sadarbībā ar CSDD Rīgas Motormuzeju un Biķernieku trasi, kopš 2012. gada organizē sportiskus klasisko auto pasākumus, kuros piedalās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Polijas ar automašīnām, kas ražotas 20. gadsimta 60. – 80. gados. Pašlaik esam vienīgie Baltijas valstīs, kas organizē šāda formāta pasākumus klasiskajiem automobiļiem.

Ja pirmajā gadā tika rīkoti divi pasākumi, kuros piedalījās aptuveni 25 automašīnas, tad 2017. gadā jau bija 9 pasākumi un 410 automašīnas. Šis arī bija trešais gads, kad Youngtimer Rally rīkoja savu čempionātu un otro gadu arī komandu ieskaiti. Kopš 2014. gada YOungtimer Rally piedalās LRČ posmos “Rally Talsi” un “Rallijs Latvija”. 2016. gadā arī sākām jaunu nesportisko pasākumu organizēšanu – “Youngtimer Cars&Coffee”, kuros pulcējas vairāk kā 200 klasiskie auto.