Pamatdokumenti

Pamatdokumenti

LAF struktūrvienības, Rallija komisijas nolikums

LAF Rallija komisijas treniņu rīkošanas noteikumi

Treniņu rīkošanas pieteikums

Latvijas rallija vispārīgie noteikumi – Latvian rally general prescriptions

***

Padomes sēdes protokols no 23.01.2019.

***

Padomes sēdes protokols no 06.11.2018.

Padomes sēdes protokols no 23.10.2018

Padomes sēdes protokols no 19.09.2018.

Padomes sēdes protokols no 22.08.2018.

Padomes sēdes protokols no 24.07.2018.

Padomes sēdes protokols no 30.05.2018.

Padomes sēdes protokols no 10.04.2018.

Padomes sēdes protokols no 21.02.2018.

Rallija komisijas padomes lēmums Nr. 1

Padomes sēdes protokols no 10.01.2018.

RK biedru pilnsapulces protokols no 20.12.2017.

Rallija komisijas Padomes lēmums 13.12.2017.

Lēmums Nr.2017-02-LRC01 no 6.februāra 2017.g.

Lēmums Nr.2017-02-LRC02 no 6.februāra 2017.g.

Lēmums Nr.2017-05-LRC03 no 9.maija 2017.g.