Biedru ziņas Federācijas ziņas Jaunumi Jaunumi Jaunumi

Ģikšos aizvadīts Vidzemes Ziemas Autosprinta Kauss

Lai gan februāris nevar lepoties ar sniega klātbūtni, pagājušās nedēļas nogalē, 22. februārī, Ģikšos, Amatas novadā aizvadīts Vidzemes Ziemas Autosprinta Kauss.

Cīņas tika aizvadītas trasē, kas izveidota uz slēgtiem koplietošanas ceļiem, 70% distances sastādīja grants segums, bet pārējos 30% – asfalts. Dalībnieki aizvadīja trīs braucienus un sacentās astoņās ieskaites klasēs.

4WD kategorijā uzvarētāja godā Mārtiņš Ločmelis, bet pirmo trijnieku braucienu summā noslēdza Roilands Kaucis un Kalvis Blūms. Tieši tāds pats vadošā trijnieka izkārtojums arī 4WD-R klasē.

Juris Titovs bija ātrākais visos braucienos guva uzvaru FWD ieskaitē, pārspējot Raivo Ozoliņu un Aigaru Upīti. Tādā pašā secībā viņi sadalīja vadošās trīs pozīcijas FWD-R klasē.

RWD kategorijā visos trīs braucienos ātrāko laiku uzrādīja Jānis Apsītis, sacensību kopvērtējumā otro vietu ieņēma Andris Ozols, bet trešo – Gatis Ģērmanis. Apsītim pirmā vieta arī RWD-R klasē, Ozols arī šeit bija otrais ātrākais, kamēr trešo vietu sasniedza Kristaps Drozdovs.

Dāmu ieskaitē pirmo vietu izcīnīja Agate Krieviņa, aiz sevis atstājot Ivetu Lauciņu un Inesi Titovu.

Junioru klasē uzvarēja Gabriels Blaževičs, otrajā vietā Gustavs Gusāns, trešais – Trevors Bērziņš.

Rezultātus meklēt šeit.

Foto: REINISFOTO.NET

Video: Mārtiņš Vītols

Informācijas avots:

www.4rati.lv