Biedru ziņas Federācijas ziņas Jaunumi Jaunumi Jaunumi Slider Slider Slideris

ERVINS GRENCIS UZVAR PORIČI AUTOKROSĀ

Latvijas autokrosa braucēji Ervins Grencis un Uģis Traubergs aizvadījuši Čehijas čempionāta posmu Poriči trasē. Grencim uzvara, Traubergam pietrūka pavisam nedaudz, lai tiktu finālā.

Jau tā respektablās Čehijas autokrosa sacīkstes šogad kļuvušas īpaši saistošas, jo pandēmijas dēļ atceltā Eiropas čempionāta dēļ tās apmeklē vadošie bagiju braucēji. Poriči trasē galvenie favorīti bija Eiropas čempionāta medaļas baudījušie Grencis, Radeks Jordāks, Jakubs Kubičeks, startēja vairākas citas zvaigznes. Debiju salīdzinoši augsta mēroga bagiju klasē piedzīvoja Uģis Traubergs, startējot ar vienu no Grenča SuperBuggy mašīnām.

Ervins Grencis sacīksti rezultātu ziņā sāka rezervēti, taču līdz nedēļas nogales beigām jau bija gandrīz neapstrīdams līderis. Pēc sestās vietas laika kontrolē kvalifikācijas braucienos gūtas divas ceturtās vietas, līdz beidzot arī uzvara trešajā braucienā. Kopš tā brīža Grencis kļuva neuzvarams – izrauta uzvara pusfinālā un pirmā vieta arī finālā.

Arī Uģim Traubergam progress nedēļas nogales garumā. Laika kontrolē no 21 dalībnieka sasniegts 18. rezultāts. Tam sekoja divas sestās vietas un ceturtā pozīcija kvalifikācijas braucienos. Pusfinālā Uģis brauca piektajā vietā, ar ko pietiktu nokļūšanai finālā, taču brauciena vidū Traubergs bija spiests izstāties.

Aiz Grenča finālā finišēja nīderlandieši Terijs Kalagans un Deniss Kuijperss, Traubergam sacīkste formāli noslēgusies 15. vietā.

Foto: No Ervina Grenča personīgā arhīva

Informācijas avots:

www.autocross.lv