Biedru ziņas Federācijas ziņas Jaunumi Jaunumi Jaunumi

Vorobjova/Pūķa ekipāža dosies izmēģināt Ziemeļīrijas grants ceļus

Latviešu rallija ekipāža Jānis Vorobjovs/Ivo Pūķis šajā nedēļas nogalē, 21. un 22. februārī, piedalīsies Ziemeļīrijā notiekošajā grants rallijā “Samsonas Rally Fivemiletown”.

Latvijā un arī Īrijā mīl ralliju, dalībnieku sastāvs ir kupls un ļoti spēcīgs. Vairāk nekā 90 dalībnieki un visa dažāda veida sporta tehnika – no WRC, R5,  BMW un Mitsubishi Lancer Evolution līdz leģendārajiem “Ford Escort”, kas garantēs skaistu ralliju un spraigas cīņas.

Vorobjova/Pūķa ekipāža sacīkstēs startēs ar pilnpiedziņas BMW M3 automašīnu, kura būvēta “Samsonas Motorsport” darbnīcā. Kā ziņo ekipāža, starts Īrijā iespējams tieši pateicoties sadarbības partneriem “Samsonas Motorsport”.

“Šis būs liels izaicinājums, taču skaistu un ātru braukšanu garantējam,” ziņo Jāņa Vorobjova ekipāža. “Tā kā pirmo reizi esam Īrijā, lai piedalītos sacensībās, labprāt trases malā un servisa parkā redzēsim arī šeit mītošos latviešus, kurus laipni aicinām mūsu ekipāžu atbalstīt klātienē.”

Rallijs tiks aizvadīts 21. un 22. februārī Faivmailtaunas pilsētas apkaimē, šis būs Ziemeļīrijas grants rallija čempionāta sezonas pirmais posms. Latviešiem piešķirts ceturtais starta numurs, bet uz starta izies arī lietuviešu pilots Martinas Samsonas, kurš arī startēs ar paša darbnīcā būvētu BMW.

Informācija un foto:

Facebook.com/Vorobjovs Racing