Čempioni

2019:

  • Latvijas kartinga čempionāts

TeK (E-KART) – Raivis Veikšāns

Rotax Micro Max – Dovydas Gudelevičius

Rotax Mini max – Mārtiņš Janovskis

Rotax Max junior – Tomass Štolcermanis

Rotax Max senior – Gustavs Māliņš

Rotax max DD2 – Matvejs Makušins

Rotax max DD2 masters – Priit Sei

KZ2 – Mārtiņš Lapiņš

  • Latvijas rallija čempionāts

LRČ abs – Oliver Solberg / Aaron Robert Johnston

LRČ1 – Edijs Bergmanis / Edgars Grīns

LRČ2 – Emīls Blūms / Didzis Eglītis

LRČ3 – Robert Virves / Sander Pruul

LRČ5 – Karel Tölp / Martin Vihman

LRČ Juniors – Robert Virves 

  • Latvijas autokrosa čempionāts

Mini bagiji – Daugirdas Dungveckis

B600 – Mikus Neško

1600 – Edijs Ošs

2000 Super – Ritvars Kārkliņš

Open 2500 – Armands Plūme

VAZ Klasika – Jānis Linde

  • Latvijas rallijkrosa čempionāts

Super 1600 – Roberts Vītols

Touring car – Juris Spīķis

Lada RX – Sigmar Tammemagi

Juniori – Niks Mežiņš

Open RX – Jānis Veģeris

  • Latvijas autošosejas čempionāts

VAZ 1600 – Pēteris Laipnieks

Volga – Jānis Grope

Formula Mondial – Andris Griķis

Formula Easter – Raitis Mūrnieks

  • Latvijas drifta čempionāts

PRO klase – Edmunds Bērziņš

2018:

  • Latvijas kartinga čempionāts

TeK (E-KART) – Ričards Irbe

Rotax Micro Max – Aleksander Skjelten

Rotax Mini max – Mārtiņš Janovskis

Rotax Max junior – Karl Markus Sei

Rotax Max senior – Valters Zviedris

Rotax max DD2 – Mārtiņš Steinerts

Rotax max DD2 masters – Iļja Aļoškins

KZ2 – Mārtiņš Lapiņš

  • Latvijas drifta čempionāts

PRO klase – Ēriks Ulass

  • Latvijas rallija čempionāts

LRČ abs – Valerii Gorban / Sergei Larens

LRČ1 – Ranno Bundsen / Robert Loštšenikov

LRČ2 – Emīls Blūms / Didzis Eglītis

LRČ3 – Mārtiņš Sesks / Renārs Francis

LRČ6 – Karel Tōlp / Martin Vihman

  • Latvijas  rallijsprinta čempionāts

2WD Open – Jānis Grīnbergs / Jānis Strazdiņš

  • Latvijas autokrosa čempionāts

Mini bagiji – Daugirdas Dungveckis

2000 Super – Ritvars Kārkliņš

Open 2500 – Jānis Kozlovskis

VAZ Klasika – Jānis Linde

  • Latvijas rallijkrosa čempionāts

Super 1600 – Arnis Odiņš

Touring car – Jānis Ikers

Lada – Valters Liepiņš

Juniori – Oskars Safonovs

Open RX – Mārtiņš Svilis

  • Latvijas autošosejas čempionāts

VAZ 1300 – Mārtiņš Lagzdiņš

VAZ 1600 – Adomas Petrovas

Volga – Ervīns Kreicbergs