Jautājumi

Kā kļūt par LAF biedru?

Lai kļūtu par LAF juridisko biedru ir jāatnāk uz LAF biroju Brīvības gatve 224  5.korpuss 2. stāvs, jāaizpilda iesniegums, jāiesniedz uzņēmuma reģistrācijas apliecības kopija. Iestāšanās maksa sākot ar 2012. gadu Ls 100, ikgadējā biedra nauda Ls 80.

Kas nepieciešams, lai saņemtu LAF sporta automašīnas tehnisko pasi?

Lai saņemtu LAF sporta automašīnas tehnisko pasi ir vajadzīgs:
1. jābūt LAF biedram,
2. ir jābūt automašīnas drošības karkasa sertifikātam,
3. divām automašīnas fotogrāfijām ( izmērs 9×13; viena no priekšas ieslīpi 45 grādu leņķī un otra  no aizmugures  ieslīpi  45 grādu leņķī);
4. ja sporta pase ir nepieciešama  rallija, rallijsprinta vai rallijreida vai citām atklāto trašu sacensību automašīnām ,tad jābūt automašīnas reģistrācijas apliecībai; pase ir
5. ja sporta pase ir slēgto trašu sacensībām (autošoseja, autokross) automašīnas reģistrācijas apliecības nav obligāta.
6. sporta tehniskā pase atklātajām trasēm maksā 25 LVL, bet slēgtajām trasēm 10 LVL.

Vai ir atļauts pārvietoties ar auto, kuram ir sporta auto tehniskā pase un izieta t/a par koplietošanas ceļiem, vai ir vajadzīgas vēl kādas papildus atļaujas?

Ar sporta automašīnu, kurai ir izsniegta LAF sporta tehniskā pase un izieta sporta tehniskā apskate nav atļauts piedalīties ikdienas satiksmē, izņemot sacensību laikā, kā arī dodoties uz un no sacensībām.

Kur var iegūt drošības karkasa sertifikātu?

“AS Motorsport” 29237212
“Ogres servisa centrs” 5071251
“RE Autoklubs” 29256006
“Vilgars”26520467

No cik gadiem drīkst braukt rallijsprintā?

No 16 ar mācību tiesībām, bet pastāv varianti arī jaunākiem sportistiem, tomēr šādi varianti tiek izskatīti individuāli. Jebkurā no gadījumiem iesakām visupirms atnākt uz konsultāciju LAF.

Uzdod savu jautājumu

Vārds*

Tavs epasts*

Temats

Ziņa

Augšā!