Autošosejas sezonas atklāšanas svētki 29.04.-01.05. Biķerniekos

PUBLICĒTS: 10.04.2017 PLKST. 10:41

Autosporta fani – sarosieties! Biķernieku trasē notiks līdz šim vērienīgākās autošosejas sacīkstes – Ziemeļeiropas autošosejas sezonas atklāšanas posms! No 29. aprīļa līdz 1. maijam Ziemeļeiropas zonas un Baltijas autošosejas čempionāta posma „DEWALT GRAND PRIX” ietvaros būs iespēja vērot jaudīgākās automašīnas un vēl neredzēti lielu skaitu sportistus no Skandināvijas, Krievijas un Baltijas u.c.

Pirmo reizi Biķernieku trasē sacentīsies jaunākās paaudzes „Porsche” sporta automašīnas un „Chevrolet Camaro” automašīnas no Somijas, cīnoties Ziemeļeiropas zonas čempionātā, kas pirmo reizi norisināsies Rīgā. Tāpat trasē redzēsim skatītāju iecienītās Legend Car automašīnas. NEZ Legend Car 1. posmā piedalīsies vairāk nekā 30 braucēji no Somijas, Latvijas, Zviedrijas, Krievijas un iespējams arī Igaunijas, Gruzijas un Francijas. Ziemeļeiropas zonas čempionātā sacentīsies arī “V1600” klases sportisti un “BMW Xtreme” dalībnieki no Somijas un Igaunijas.

Baltijas autošosejas čemionāta “Dewalt Grand Prix” posma ietvaros Rīgā tiks aizvadītas Baltijas un Latvijas čempionāta „Kumho Challenge” sacensības, Igaunijas čempionāts „BMW” automašīnām un Baltijas čempionāts „Baltic Touring Car” spēkratiem. Sezonas pirmo posmu aizvadīs arī Baltijas 4H izturības čempionāta sacīkšu komandas. Grandiozās sezonas atklāšana sacensības 1. maijā noslēgts vēsturisko automašīnu seriāla „Dzintara aplis” dalībnieki.

Ziemeļeiropas zonas sezonas atklāšanas posms trīs dienu garumā pulcēs 250 sportistus un 200 visdažādākos autosporta spēkratus. Kaut ko tādu Biķernieku trase vēl nav pieredzējusi. Tiekamies trasē!

Biļetes iepriekšpārdošanā ir pieejamas  “Biļešu Serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv
Bērniem līdz 12 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem (uzrādot derīgu apliecību), ieeja bez maksas.

Latvijas autosporta aktualitātes
Augšā!