Biedru ziņas Federācijas ziņas Jaunumi Jaunumi Jaunumi Slider Slider Slideris

21. MARTĀ PLĀNOTĀ LAF BIEDRU PILNSAPULCE TIEK ATCELTA

Ņemot vērā Pasaules veselības organizācijas 2020. gada 11. marta paziņojumu, ka Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus. Sestdien, 14. martā, Ministru kabineta ārkārtas un Krīzes vadības padomes kopsēdē nolemts aizliegt publiskos pasākumus un ierobežot izklaides vietas, kurās vienlaikus ir vairāk par 50 cilvēkiem. 

21. martā plānotā LAF Biedru pilnsapulce tiek atcelta uz nenoteiktu laiku. Par sēdes datumu tiks lemts pēc 14. aprīļa.

Latvijas Automobiļu federācija aicina autosporta pasākumu organizatorus respektēt valstī noteiktos ierobežojumus. Noteiktajā laika posmā (no šī brīža līdz 14. aprīlim) nerīkot autosporta pasākumus, jo valsts noteiktais aizliegums paredz, ka vienlaicīgi pasākuma vietā nedrīkst atrasties vairāk par 50 cilvēkiem. Uzskatām, ka organizators nespēj pirms pasākuma noteikt precīzu apmeklētāju skaitu vai ierobežot to plūsmu pasākuma laikā.

Līdz 14. aprīlim LAF birojs darbu turpina attālinātā režīmā – ja nepieciešams tikties klātienē, lai risinātu, kādu jautājumu – lūgums iepriekš sazināties ar LAF Ģenerālsekretāri Lindu Medni: e-pasts linda.medne@laf.lv, tel.nr. 29122228. Lūdzam izvērtēt lietu steidzamību šajā periodā.

Aicinām būt atbildīgiem pret sevi un cilvēkiem sev apkārt! Ievērosim aizsardzības pasākumus, lai mazinātu vīrusa izplatību Latvijā!

Latvijas Automobiļu federācija turpinās informēt par aktuālo informāciju, kas skar Latvijas autosportu!